Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyku Přejít na vyhledávání


Redpoint Rallye Sudety 2023

Redpoint Rallye Sudety - pravděpodobně nejtěžší maraton horských kol v ČR, který vede velice členitým terénem Teplických skal, Adršpašských skal a Broumovských stěn. Je také jedním z nejstarších, nejtechničtějších, nejobávanějších, ale také nejatraktivnějších a nejkrásnějších závodů u nás. 
29. ročník odstartuje v Teplicích nad Metují již tuto sobotu 9. září.

Od roku 1998 má 111 km dlouhá trať stálé značení v terénu (světle modré trojúhelníky ve žlutém čtverci 14 x 14 cm) a jednotlivé úseky si tak lze během roku projet. Pro trať jsou charakteristické technicky náročné sjezdy, pouze 10 % trati vede po silnicích, 90 % je po lesních a polních cestách. Popis trati naleznete zde
Pokud se necítíte na celý úsek dlouhé trati, můžete absolvovat střední (60 km) nebo krátkou (33 km) trať. V každém případě vás čeká nezapomenutelný sportovní zážitek, ať už v roli závodníka, nebo pokud se rozhodnete povzbudit borce na trati z pozice diváka. 

Letošní ročník slibuje tradičně atraktivní podívanou a skvělou závodní atmosféru v drsné krajině Broumovska. Pokud tedy patříte mezi milovníky rychlých kol a adrenalinu, nenechte si legendární Rallye Sudety ujít! 

Předpokládané průjezdy a program akce naleznete níže nebo na www.redpointteam.cz.

Vyhledat místo


CZ