Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyku Přejít na vyhledávání

Bulletin


Navštívit

Bulletin 02 - 2020

Jaro klepe na dveře a Broumovsko se začíná pomalu zahalovat do jemných pastelových tónů. Přijeďte a objevte Broumovsko v celé jeho kráse. Hoďte za hlavu starosti všedních dnů a ponořte se do tajů pohádkového koutu naší země. Zvolněte, nalaďte se a nechte se unášet. Broumovsko bude pro vás balzámem na duši a lékem na všechny neduhy moderní doby. Udělejte si čas na sebe a své blízké, odpočiňte si a načerpejte energii v podmanivé přírodě i v prostorách kláštera. Naplánujte si svůj výlet a poznejte, co znamená zažít boží klid ve skalách, lesích a v horách regionu Broumovsko.

Navštívit

Bulletin 01 - 2020

Pohádková zákoutí třpytivých skal, návštěvy turistických míst otevřených po celý rok, lahodné regionální produkty, zatím nedoceněné přírodní zajímavosti a laskavé prostředí. Přijměte naše pozvání do ledového království našeho kraje nebo do útulných muzeí plných exponátů, které jinde nenajdete. To vše vám kraj pískovcových skal nabízí nejen v zimním období. Zkrátka u nás se nudit nebudete. 

Navštívit

Bulletin 04 - 2019

Zimní měsíce jsou kouzelné. Procházka přírodou a rozhled do okolí zaujmou jak dospěláky, tak děti. Jemně ojíněné stromy, omrzlá tráva, ranní mlhy a mrazivý vzduch. To vše k zimním měsícům patří. Region Broumovsko nabízí mnoho atraktivit. Skalní města, klášter v Broumově, muzea i farmy jsou otevřeny celoročně. Dokonce po předešlé rezervaci je možné si prohlédnout měděný Důl Bohumír. Pokud sněží nebo prší, je možné si jít zahrát bowling, navštívit vnitřní horolezecké stěny, jít si zaplavat anebo si jen vychutnat lahodnou místní kuchyni a odpočívat doma, nebo v pohodlném pokojíku místních ubytovatelů. Možností je spousta, stačí si jen vybrat.

Navštívit

Bulletin 03 - 2019

Léto je v plném proudu a příroda regionu Broumovsko láká na skvělé procházky, krásně zelené stromy poskytují stín a z lesních pěšin je vidět borůvčí. Při pohledu do oblak můžeme spatřit sokola i čápa. Zanedlouho se léto přehoupne a bude tu podzim. Listy se zbarví nádhernými barvami a náš region bude občas zahalen v mlze, která se pomalu bude rozplývat a sociální sítě zasytí jedinečné fotogra e. Užívejte každý den – a prožijte Broumovsko!

Navštívit

Bulletin 02 - 2019

Připravte se na příjemné procházky rozkvetlou krajinou Broumovska. V jarním vydání elektronického Bulletinu najdete spoustu tipů kam vyrazit. Nádherné cyklotrasy a pěší trasy nabízí nespočetné a jedinečné výhledy do okolí. Poznejte i zajímavosti našich sousedů, třeba tím, že si projdete starou trasu sv. Jakuba. Letos jsme se účastnili několika veletrhů a můžeme říci, že poptávka po našem regionu je vysoká a toho si ceníme. Kulturní program regionu je opravdu nabitý, stačí si jen vybrat.

Navštívit

Bulletin 01 - 2019

Zimní měsíce jsou v plném proudu a my vám přinášíme zimní vydání eletronického bulletinu Broumovska. Vyražte na upravované běžkařské tratě do všech koutů kraje pískovcových skal a barokních památek, užijte si lyžařských areálů a pěších výletů s malebnými výhledy do zimní krajiny, navštivte farmy a restaurace s regionálními produkty nebo shlédněte nové propagační videospoty Broumova, užijte si quest a soutěžte při prohlídce Teplických skal.

Navštívit

Bulletin 04 - 2018

Adventní a vánoční čas je za dveřmi a my vám přinášíme další vydání bulletinu Broumovska. V podzimních měsících jsme intenzivně pracovali na nových strategiích cestovního ruchu a Geoparku Broumovska, rozvíjeli produkt Skalních měst, zúčastnili se veletrhu Sport and Life v Brně a v Broumově diskutovali o hrdinství a odvaze v rámci 5. broumovských diskuzí. V období adventu a vánočních svátků vás zveme na adventní trhy, koncerty, výstavy a další akce pro děti i dospělé. Vyražte na běžky Okolo Hejšoviny nebo do Machova, na pěší výlet do Teplických skal nebo do Národního Geoparku Broumovsko.CZ