Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyku Přejít na vyhledávání

Bulletin


Navštívit

Bulletin 04 - 2019

Zimní měsíce jsou kouzelné. Procházka přírodou a rozhled do okolí zaujmou jak dospěláky, tak děti. Jemně ojíněné stromy, omrzlá tráva, ranní mlhy a mrazivý vzduch. To vše k zimním měsícům patří. Region Broumovsko nabízí mnoho atraktivit. Skalní města, klášter v Broumově, muzea i farmy jsou otevřeny celoročně. Dokonce po předešlé rezervaci je možné si prohlédnout měděný Důl Bohumír. Pokud sněží nebo prší, je možné si jít zahrát bowling, navštívit vnitřní horolezecké stěny, jít si zaplavat anebo si jen vychutnat lahodnou místní kuchyni a odpočívat doma, nebo v pohodlném pokojíku místních ubytovatelů. Možností je spousta, stačí si jen vybrat.

Navštívit

Bulletin 03 - 2019

Léto je v plném proudu a příroda regionu Broumovsko láká na skvělé procházky, krásně zelené stromy poskytují stín a z lesních pěšin je vidět borůvčí. Při pohledu do oblak můžeme spatřit sokola i čápa. Zanedlouho se léto přehoupne a bude tu podzim. Listy se zbarví nádhernými barvami a náš region bude občas zahalen v mlze, která se pomalu bude rozplývat a sociální sítě zasytí jedinečné fotogra e. Užívejte každý den – a prožijte Broumovsko!

Navštívit

Bulletin 02 - 2019

Připravte se na příjemné procházky rozkvetlou krajinou Broumovska. V jarním vydání elektronického Bulletinu najdete spoustu tipů kam vyrazit. Nádherné cyklotrasy a pěší trasy nabízí nespočetné a jedinečné výhledy do okolí. Poznejte i zajímavosti našich sousedů, třeba tím, že si projdete starou trasu sv. Jakuba. Letos jsme se účastnili několika veletrhů a můžeme říci, že poptávka po našem regionu je vysoká a toho si ceníme. Kulturní program regionu je opravdu nabitý, stačí si jen vybrat.

Navštívit

Bulletin 01 - 2019

Zimní měsíce jsou v plném proudu a my vám přinášíme zimní vydání eletronického bulletinu Broumovska. Vyražte na upravované běžkařské tratě do všech koutů kraje pískovcových skal a barokních památek, užijte si lyžařských areálů a pěších výletů s malebnými výhledy do zimní krajiny, navštivte farmy a restaurace s regionálními produkty nebo shlédněte nové propagační videospoty Broumova, užijte si quest a soutěžte při prohlídce Teplických skal.

Navštívit

Bulletin 04 - 2018

Adventní a vánoční čas je za dveřmi a my vám přinášíme další vydání bulletinu Broumovska. V podzimních měsících jsme intenzivně pracovali na nových strategiích cestovního ruchu a Geoparku Broumovska, rozvíjeli produkt Skalních měst, zúčastnili se veletrhu Sport and Life v Brně a v Broumově diskutovali o hrdinství a odvaze v rámci 5. broumovských diskuzí. V období adventu a vánočních svátků vás zveme na adventní trhy, koncerty, výstavy a další akce pro děti i dospělé. Vyražte na běžky Okolo Hejšoviny nebo do Machova, na pěší výlet do Teplických skal nebo do Národního Geoparku Broumovsko.

Navštívit

Bulletin 03 - 2018

Přinášíme vám další vydání bulletinu destinace Broumovska. Hlavní turistická sezóna je pomalu za námi a my se těšíme, že jsme zde viděli turisty ze všech koutů republiky i ze zahraniční. Kromě pěších a cyklovýletů si užili také tradičních festivalů - Malého letního divadlení, hudebního festivalu za Poklady Broumovska a Mezinárodního horolezeckého lmového festivalu v Teplicích nad Metují. V létě se uskutečnila také premiéra divadelní hry o Emerichu Rathovi. Kdoji nestihl, může to dohnat v září, kdy se konají reprízy.

Navštívit

Bullletin 02 - 2018

Vyražte na své dovolené nejen na výlety, ale také za kulturou a sportem. Užijte si léto a vyražte na zajímavé akce regionu Broumovsko. Program je opravdu plný a jedinečný. V programu najdete i spoustu tradičních akcí. CZ