Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyku Přejít na vyhledávání


Lokalita: BCB Koupálo Janovičky
Začátek: 15. 7. 2022
Konec: 17. 7. 2022

Web: www.bcb-janovicky.cz
GPS souřadnice:
50°38'17,777"N
16°20'45,17"E

BCB SUMMER JIBBING VOL. 11 2022

Jubilejní ročník letních Snowboard a Freeski závodů v areálu BCB Koupálo Janovičky s dvoudenním hudebním a sportovním programem pro všechny. Vystupují - REDZED, UNITED FLAVOUR, PAIN, COCOMAN a mnoho dalších.

Jedenáctý ročník letních Snowboard a Freeski závodů v areálu BCB Koupálo Janovičky s dvoudenním hudebním a sportovním programem pro všechny.

Letošní akce bude dvoudenní ve formě páteční Warm - Up party a sobotního hlavního programu.
Chybět nebude tradiční vytuněnej bar, občerstvení pro masožravce i vegetariány a zapaříme společně na super hudební program! Těšíme se na vás.
Těšit se můžete na skimboarding, pumptrack contest, U-rampu, skluzavku, paddleboardy, slackline, balanceboardy, basketball a nohejbal na víceúčelovém hřišti, freestyle rap battle a na dalších mnoho odvětví sportu a zábavy.

 

Sponzoři a partneři: Královéhradecký kraj, Město Broumov, Obec Heřmánkovice, Lutoma, Snowpanic, Centrum Walzel, skvělé.cz, Growshop, Nandej, Jagermeister, Joker Cider, bezvajglu.cz, Urban Surf, Freeride.cz

Místo konání
BCB Koupálo Janovičky

 BCB Koupálo Janovičky

Sportovně-kulturní areál s přírodní nádrží vhodnou ke koupání se nachází v prostředí luk a kopců na Janovičkách u Broumova. Připraveno je zde mnoho skvělých adrenalinových aktivit jako pumptrack, paddleboard,

Detail místa
Vyhledat místo


CZ